O Antikport.cz

Jak to všechno vzniklo a k čemu Ap je...

Celý nápad ohledně vytvoření tohoto portálu vznikl tak, že jako obchodník se starožitnostmi a sběratel nejrůznějších věcí na svých cestách vyhledávám obchody, kde se dají různé starožitnosti sehnat. Množství těchto obchodů, ve kterých je možné takové předměty nalézt, je v dnešní době stále bezpočet. Ne o všech ale člověk ví, i když jezdí takřka kolem a to jenom proto, že nejsou na hlavních cestách. Rozsáhle propagovat obchod reklamou je prostě drahá záležitost a málokdo si ji může dovolit. Spoustu obchodů je ale problém najít i na internetu.
Vytvořil jsem si tedy mapu, do které jsem si poznamenával, kde jaké obchody jsou, a po jejich návštěvě si k nim zapisoval různé poznámky. Tyto poznámky se pro mě často staly velice užitečnými. Později mě napadlo, že mohu vytvořit něco, co by bylo dobré pro všechny, jak pro ty, co hledají, tak pro ty, co prodávají. Výsledkem jsou tyto stránky.

Velice silně vnímám trend přesouvání všeho na internet, starožitnosti nevyjímaje. V dnešní době je jednodušší prodávat na internetu, než provozovat kamenný obchod. Vést kamenný obchod vyžaduje mnohem větší úsilí a zodpovědnost. Proto obdivuji každého, kdo takový obchod provozuje. Internet je skvělá věc a nechci jeho význam nijak snižovat, v oblasti informací má svou nezastupitelnou úlohu, ale často má tendence nahrazovat reálný svět.
Tento portál by tedy měl sloužit k tomu, aby Vás vypudil z pohodlí domova ven do obchodů a na burzy. Určitě sami uznáte, že to člověka obohatí víc, než neosobně koukat na monitor a listovat v nekonečné nabídce. Já mám rád, když si věc mohu osahat, přivonět si k ní, nebo celkově vnímat atmosféru obchodu: vznešenost v luxusních starožitnostech, nebo tajemnost v přeplněném vetešnictví. To je něco, co Vám internet prostě nabídnout nemůže.

Stanovil jsem si nelehký úkol - aby seznam firem na Antikport.cz byl přehledný, aktuální a co nejkompletnější. Každý záznam bude kontrolován a při pochybnostech se udělají potřebná opatření pro zjištění jeho vhodnosti a aktuálnosti. V případě, že i přesto zjistíte nějaké nesrovnalosti mezi skutečností a naším portálem (něco chybí či přebývá) nebo pokud máte nějaký nápad jak stránky vylepšit, budu rád, když mi tyto Vaše připomínky a názory pošlete na info@antikport.cz.

Přeji si, aby Vám byl portál Antikport.cz co nejužitečnější.

Jaroslav Chod
jednatel společnosti Antikport s.r.o.

Copyright © 2016 Antikport.cz

Hlavní stránka | Antikport.cz

 facebook

Webdesign: netlogix.cz